preloader

Kurumsal

img-title-categories

Çeyrek asrı aşkın bir süredir sizler için yaşam tarzı, kalite ve konfor üreten Güldiker Mobilya, Assara markası ile modayı ve ergonomiyi yaşam alanlarınıza taşımaya devam ediyor.

Engin tecrübesi ile ihtiyacınıza uygun, zevklerinizi ve yaşam tarzınızı yansıtan mobilyalar üreterek hayatınızın bir parçası olarak kalmayı hedefliyor.

Değişen teknolojiye kolayca ayak uyduran ve uyum sağlayan firmamız modayı takip eden değil şekillendiren bir yapıya sahiptir.

Dinamik kadrosu ve özgün tasarımları ile kaliteyi, konforu, estetiği ve modern çizgileri birleştiren Assara, yaşam kalitenizi yükselten kullanışlı, kaliteli ve zarif mobilyaları sizlere sunuyor.

Satış sonrası hizmeti ile de kendini farklılaştıran firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşterilerimizin bize verdiği güç ile dünya sıtandartlarında ürünler üretip, bu vizyon ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

BUTİK ÜRETİM

Kalite ve konfor üreten Güldiker Mobilya, Assara markası ile modayı ve ergonomiyi yaşam alanlarınıza taşımaya devam ediyor.

TASARIM ÜRÜNLERİ

Değişen teknolojiye kolayca ayak uyduran ve uyum sağlayan firmamız modayı takip eden değil şekillendiren bir yapıya sahiptir

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Dinamik kadrosu ve özgün tasarımları ile kaliteyi, konforu, estetiği ve modern çizgileri birleştiren Assara, bu vizyon ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor

SATIŞ SONRASI HİZMET

Satış sonrası hizmeti ile de kendini farklılaştıran firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.